21vilnius.lt

2009/04/30

“Teo Lt“ ir “YIT Kausta“ nutraukė statybos rangos sutartį

Filed under: Naujienos — 21vilnius @ 16:20

s00360“Vis dar tęsiasi teisiniai procesai dėl planuojamų naujo administracinio pastato statybų teisėtumo. Negalėdami pradėti darbų, su “YIT Kausta“ pasirašėme taikos sutartį dėl statybos darbų atšaukimo“, – sakė “Teo LT“ atstovas spaudai Antanas Bubnelis. Anot jo, sprendimas dėl naujos būstinės statybos bus priimtas pasibaigus teisminiams ginčams ir įvertinus padėtį rinkoje.

“Teo LT“ būstinės statybos buvo sustabdytos, Specialiųjų tyrimų tarnybai atlikus ikiteisminį tyrimą dėl galimo Vilniaus savivaldybės pareigūnų piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir “Teo LT“ pastato teritorijos detalaus plano klastojimo. Buvo įtariama, kad pasinaudojus suklastotais dokumentais siekta nuo 12 iki 15 aukštų paaukštinti “Teo LT“ administracinį pastatą.

Į teismą taip pat kreipėsi vilnietis Vytautas Petrauskas, kuriam kilo abejonių dėl “Teo LT“ administracinio pastato statybų detaliojo plano. “Teo LT“ iš V.Petrausko reikalauja 12 mln. litų dėl nuostolių, patirtų sustabdžius statybas bylinėjantis.

Buvo planuojama, kad į naująjį bendrovės pastatą, kurio plotas sieks apie 16 tūkst. kv. m, turėtų įsikelti “Teo LT“ centrinės būstinės ir Vilniaus regiono administracijų padaliniai, kurie šiuo metu yra skirtingose Vilniaus vietose.

Reklama

Parašykite komentarą »

Kol kas komentarų nėra.

RSS feed for comments on this post.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: